خرید و فروش آنلاین زغال صادراتی

فروش آنلاین زغال از طریق سایت ها و مارکت های آنلاین بصورت اینترنتی انجام می شود. زغال از گذشته تا به امروز به عنوان یکی از رایج ترین سوخت ها بین مردم سراسر جهان در زمینه های گوناگون مورد استفاده قرار می گرفته است. زغال ماده ای اسفنج مانند و سیاه است که در اثر سوختن اندام گیاه یا حیوان بدست می آید. این محصول با توجه به کیفیت و کارایی به انواع مختلفی دسته بندی می شود که قیمت انواع زغال در بازار بسیار متنوع است. 

خرید و فروش آنلاین زغال صادراتی

لیست سایت های معتبر خرید و فروش زغال صادراتی

لیست سایت های معتبر خرید و فروش زغال صادراتیایران به دلیل داشتن منابع متفاوت برای تولید زغال، از بزرگترین تولید کنندگان زغال در منطقه خاورمیانه می باشد که علاوه بر رفع نیاز داخلی، درصد قابل توجهی از تولیدات خود را به سایر کشورها صادر می کند. مهمترین ویژگی زغال صادراتی یکدست بودن و دوام و ماندگاری زغال در هنگام سوختن است.

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و ارتباطات مجازی، فعالیت بصورت اينترنتي در زمینه ی خرید و فروش دستاورد بسیار مهمی می باشد که تمامی فعالیت های اقتصادی را تحت الشعاع قرار داده است.

بدین ترتیب خریدار زغال صادراتی براحتی می تواند با جست و جو در مرور گر خود با لیستی از سایت های معتبر خرید و فروش این محصول صادراتی آشنا شود و در صورت نیاز بواسطه ی سایت زغال، جزئيات بیشتری در مورد این ماده ی سوختنی نظیر قیمت زغال صادراتی، حجم تولید، شرایط فروش و غیره بدست آورد.

قیمت انواع زغال تولید شده در کشور در سال 98

قیمت انواع زغال تولید شده در کشور در سال 98قیمت انواع زغال تولید شده در کشور در سال 98 بسیار متفاوت است و به جهت تغییرات نرخ ارز، نوسانات زیادی دارد به صورتی که نمی توان لیست مشخص و ثابتی برای قیمت آن تعیین کرد. زغال براساس مواد اولیه انواع مختلفی دارد که هر کدام به شیوه خاصی تولید و روانه بازار می شوند. گونه های مختلف زغال به قرار ذيل عبارتند از:

 • زغال کبابي: در هنگام سوختن و سرخ شدن، دود و جرقه ندارد.
 • زغال لیمو (قلیان): این زغال از چوب درختان مرکب تولید می شود. این نوع زغال با دوام و یکدست است و به آرامی می سوزد.
 • زغال فشرده: این نوع زغال معمولا کیفیتی پایین تر از زغال معمولی دارد و نیز زغال ارزان قیمتی می باشد.
 • و…

بنابراین شما می توانید از طریق نمایندگی ها و سایت های دارای مجوز از سوی تولید کننده قیمت روز انواع زغال را استعلام بگیرید که به دلیل ارتباط بدون واسطه ای که با تولید کننده دارند بهترین و معتبرترین منبع جهت بدست آوردن اطلاعات در مورد قیمت و سایر جزئیات مربوط به این محصول می باشند.

بهترین برند زغال برای صادرات

بهترین برند زغال برای صادراتدر نقاط مختلف کشور با توجه به شرایط آب و هوایی و نیز چوب های آن منطقه، نحوه ی تولید زغال متفاوت است. بنابراین انواع زغال با کیفیت و برندهای متفاوت در بازار وجود دارد که هر ساله این تولیدکنندگان درصدی از تولیدات خود را به سایر کشورها صادر می کنند و صادرات این محصول به یک تجارت و کسب و کار پر سودی تبدیل شده است.

با توجه به موارد مذکور و رقابت شدیدی که بین تولیدهای زغال وجود دارد نمی توان با قاطعیت از برند خاصی به عنوان برترین برند زغال برای صادرات نام برد. ولی می توان به ویژگی های یک زغال خوب برای صادرات اشاره کرد که عبارتند از:

 • خاموش نشود و بدون باد زدن روشن بماند.
 • دود نکند.
 • کیفیت زغال به صورتی باشد که خاکستر زیادی تولید نکند و با دوام باشد.
 • پرحرارت باشد.
 • جرقه نداشته باشد.
 • گاز و بو نداشته باشد.

صادرات زغال به ترکیه و کشور های مختلف

صادرات زغال به ترکیه و کشور های مختلفصادرات زغال برای افرادی که می خواهند با سرمایه کم تجارت کنند و به سود مناسبی دست یابند مورد بسیار خوبی است. بدین ترتیب تولیدی زغال حجم زیادی از محصولات مرغوب و با کیفیت خود را به ترکیه و کشورهای مختلف صادر می کند بخاطر اینکه انواع زغال ایرانی در بازار این کشورها از فروش خوبی برخوردار هستند و خرید و فروش آنها رونق زیادی دارد.